Střešní okna

Střešní okna FAKRO

Naše firma je prodejcem střešních oken FAKRO, která dodáváme a montujeme. Střešní okna FAKRO patří dnes k jedním z nejkvalitnějším střešním oknům. Mají velmi dobrou povrchovou úpravu a jsou cenově dostupná.
Dřevěná okna Plastová okna Lemování oken
Doplňky k oknům Ovl. a montážní doplňky
Vyrábí se i okna se zvýšenou osou otáčení, z dolním podsvětlením, sestavy, ...
V případě zájmu nás kontaktujte ...

Střešní okna VELUX

Společnost VELUX byla založena před více než šedesáti lety v Dánsku a pobočky má ve více než čtyřiceti zemích světa. Společnosti VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Zákazníci mohou očekávat ty nejlepší výrobky s dostatečnou zárukou.

Výrobní sortiment společnosti proto tvoří různé typy střešních oken, světlovody, zastiňovací, dekorativní a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. VELUX poskytuje rovněž řešení pro ploché střechy.

Dřevěná okna Plastová okna Lemování oken
Doplňky k oknům Ovl. a montážní doplňky

Střešní okna ROTO

Střešní okna Roto patří k nejkvalitnějším střešním oknům na českém trhu. Široký sortimen oken firmy ROTO uspokojí každého uživatele - nabízí střešní okna dřevěná i plastová, standardní, zateplená, nízkoenergetická, protihluková a další ... Okna dřevěná nebo plastová vybavená zateplovacím blokem WDlepší izolační vlastnosti až o 15 %.

Dřevěná okna Plastová okna Lemování oken
Doplňky k oknům Ovl. a montážní doplňky

Střešní výlezy FAKRO

Firma EKO-DOMOV s.r.o. je dovozcem střešních výlezů FAKRO, které dodáváme a montujeme. V našem e-shopu můžete objednat termoizolační střešní výlezy a střešní výlezy do nezateplených prostor.

Střešní výlezy FAKRO umožňují jednoduchý a bezpečný přístup na střechu za účelem provedení údržbových prací a také efektivně prosvětlují podkrovní prostory. Křídlo umožňuje otevření nahoru nebo do boku (na pravou nebo levou stranu).

Střešní výlezy FAKRO patří dnes k nejkvalitnějším střešním výlezům. Mají velmi dobrou povrchovou úpravu a jsou cenově dostupné. Výrobce poskytuje na vybrané výrobky záruku až 5 roků.

Nezateplené s lemováním Termoizolační Lemování pro výlezy termoizolační

Střešní výlezy VELUX

Společnost VELUX byla založena před více než šedesáti lety v Dánsku a pobočky má ve více než čtyřiceti zemích světa. Společnosti VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Zákazníci mohou očekávat ty nejlepší výrobky s dostatečnou zárukou.

Nezateplené s lemováním Termoizolační Lemování pro výlezy termoizolační

Střešní výlezy ROTO

Firma EKO-DOMOV s.r.o. je dovozcem střešních výlezů, které dodáváme a montujeme. V našem e-shopu můžete objednat termoizolační střešní výlezy a střešní výlezy do nezateplených prostor.

Nezateplené s lemováním Termoizolační Lemování pro výlezy termoizolační

Tubusové světlovody FAKRO

K zajištění přísunu přirozeného světla do místností, ve kterých neexistuje možnost namontovat střešní nebo fasádní okna, doporučujeme tubusové světlovody LightTunnel. Použitím tubusových světlovodů lze přispět k úspoře elektrické energie.

Pevné světlovody Ohebné světlovody
Lemování ke světlovodům Dodatečné vybavení pro světlovody

Světlovody VELUX

Světlovody VELUX přinášejí přirozené denní světlo do chodeb, schodišť, koupelen a šatníků pod šikmými střechami, kde není možná montáž střešního okna VELUX ani jiného zdroje osvětlení jako umělého. Pomocí vysoce odrazivého tubusu světlovodu je možné i během zatažených dní tyto prostory prosvětlit stejně intenzivně jako prostřednictvím tradiční 60W žárovky. Ušetřit tak můžete až 400 hodin svícení žárovkou ročně.

Půdní schody FAKRO

Naše firma je importérem půdních schodů FAKRO a běžné typy máme skladem. Půdní schody FAKRO patří k nejkvalitnějším půdním schodům na trhu. Umožňují snadné a bezpečné užívání neobytného podkroví bez nutnosti pořízení nákladných a prostorově náročných stacionárních schodů.

Splňují veškeré technické požadavky a bezpečnostní normy; poskytují uživatelský komfort.

Dřevěné skládací zateplené LWSSmart Dřevěné skládací zateplené LWKKomfort Dřevěné skládací EXTRA zateplené LTK Thermo
hnědý poklop, bez patek, bez madla, izolace 3 cm bílý poklop, patky, madlo, izolace 3 cm bílý poklop, patky, madlo, izolace 6 cm
 
Dřevěné skládací SUPER zateplené LWT Dřevěné skládací zateplené s pístem LWL Lux Kovové skládací zateplené LMSSmart
bílý poklop, patky, madlo, 3x těsnění , izolace 7,4 cm, U=0,51 W/m2K bílý poklop, patky, 2x madlo, izolace 3cm, odlehčující mechanismus hnědý poklop, patky, izolace 3 cm
 
Kovové skládací zateplené LMK Komfort Kovové skládací zateplené s pístem LML Lux Kovové stahovací zateplené LST
bílý poklop, patky, madlo, izolace 3 cm bílý poklop, výsuvné patky, madlo, izolace 3 cm, krycí lišty, odlehčující mechanismus bílý poklop, izolace 3 cm, krycí lišty
 
Protipožární dřevěné skládací zateplené LWF - 30 min Protipožární dřevěné skládací zateplené LWF - 45 min Protipožární kovové skládacízateplené LMF - 120 min
cihlový/bílý ohnivzdorný poklop, patky, madlo, izolace 3 cm bílý ohnivzdorný poklop, patky, madlo, izolace 7,4 cm bílý ohnivzdorný poklop, výsuvné patky, madlo, izolace 8 cm, krycí lištyodlehčující mechanismus
 
Protipožární kovové stahovací LSF - 60 min Příslušenství k půdním schodům
ohnivzdorný poklop, krycí lišty patky, krycí lišty, zábradlí a jiné doplňky k půdním schodům

Půdní schody DOLLE

Schody DOLLE mají vysokou technickou úroveň, jsou masivní a mimořádně odolné. Extra široké schodnice mají příčné vyfrézování pro bezpečný výstup a sestup. Vyšší bezpečnosti lze nabídnout horní ochranné zábradlí, madla a plastové koncovky.

CLICK - FIX 56 CLICK - FIX 76 EUROBEST
Vynikající zateplení, nejlepší izolace, nižší celková váha, nové technické řešení, montáž pouze 1 osobou !!! Vynikající zateplení, nejlepší izolace, nižší celková váha, nové technické řešení, montáž pouze 1 osobou !!! Cenově výhodný model, se smrkovými nášlapy, poklop se zateplením 2 cm
 
MINI EXTRA F30
4-dílné skládací schody pro malé stavební otvory, ůspora místa S bukovými nášlapy, vysoký stupeň zateplení a těsnění na poklopu Protipožární schody se zatepleným poklopem, požární odolnost 30 minut z obou stran!
 
Příslušenství
Madlo dřevěné nebo kovové, horní ochranné zábradlí, krycí lišty

Půdní dvířka FAKRO

Vynikající termoizolační parametry a vysoké těsnící vlastnosti maximálně omezují tepelné ztráty. Namontovat je lze s možností otevírání na pravou nebo na levou stranu. Standardně jsou tato dvířka vybavena krycími lištami šířky 3,5 cm v přírodním provedení.